Promees Georgia body harness to erotyczna uprząż damska w czarnym kolorze i uniwersalnym rozmiarze. Ta intrygująca kompozycja elastycznych paseczków tworzy fenomenalną, spójną całość. Niewątpliwie jest to kusząca bielizna erotyczna do specjalnych zadań..
Sprężyste gumeczki są wygodne i atrakcyjnie układają się na ciele. Atutem są liczne regulatory, dzięki którym dopasujesz bieliznę do swojej figury. Na piorunujący look wpływają także metalowe dodatki w złotym kolorze, które przełamują czerń pasków znakomicie z nimi kontrastując. Całość prezentuje się luksusowo i elegancko. Poczuj to własnej skórze!
Georgia to wszechstronna kompozycja, którą możesz nosić solo lub możesz założyć ją razem z inną bielizną. Opcja założenia jej na gołe ciało jest niewątpliwie odważniejsza i bardziej prowokująca. Maksymalnie podkreśla intymność i ekstremalnie wzbudza pożądanie. Z kolei odzianie body harness razem ze swoim seksownym kompletem podbije zmysłowość całego wizerunku. Wybór należy do Ciebie!
Biustonosz oraz majteczki nie są w komplecie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie