Sposoby płatności


Przelew tradycyjny

Jest to przedpłata na konto. Przelew można zrealizować poprzez internet, w banku czy też w urzędzie pocztowym. Wpłaty należy dokonać jedno z poniższych kont:

ING: 29 1050 1445 1000 0092 0539 2740
mBank: 56 1140 2004 0000 3502 6010 4707
PKO BP: 43 1020 5242 0000 2302 0376 7993
SENSI, Jana Pawła II 27/11, 55-011 Siechnice
W tytule należy podać numer zamówienia.


Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na firmowym koncie.
O zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji zamówienia, zostaniesz poinformowany mailowo.


PayU (Przelew online)

Jest to szybki i bezpieczny przelew online za pośrednictwem systemu PayU. Po złożeniu zamówienia, Klient ma możliwość wyboru jednej z dostępnych usług, takich jak te widoczne na poniższym obrazku:

sposoby płatności PayU


Wystarczy zaznaczyć wybraną formę płatności kliknąć przycisk 'Płacę', który widoczny będzie na stronie płatności. W tym momencie Klient zostaje przeniesiony na stronę logowania wybranego banku. Po zalogowaniu na swoje konto, ukazuje się automatycznie przygotowany przelew. Wypełnione są dane adresowe sklepu oraz kwota do zapłaty. W celu zrealizowania płatności, należy go jedynie potwierdzić (wpisując odpowiedni kod z własnej karty kodów czy też sms-a). Po wylogowaniu Klient zostaje z powrotem przekierowany na stronę sklepu SENSI. Równocześnie system PayU wysyła komunikat do sklepu o zrealizowanej płatności.
Skorzystanie z systemu PayU przyśpiesza realizację zamówienia, ponieważ Sklep natychmiastowo otrzymuje informację o dokonaniu płatności. Natomiast w przypadku zwykłego przelewu (bez pośrednictwa PayU), Sklep rozpoczyna realizację zamówienia dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty. Czas zaksięgowania wpłaty uzależniony jest od sesji wychodzącej banku Klienta oraz sesji przychodzącej banku Sklepu (mBank-u).


PayPal

Jest to przedpłata realizowana poprzez system PayPal. Aby zrealizować tego rodzaju płatność, konieczne jest posiadanie konta w PayPal. Można je założyć na stronie www.paypal.pl. Po złożeniu zamówienia z wybraną opcją płatności PayPal, ukaże się w ostatniej zakładce koszyka przycisk Zapłać. Jego kliknięcie przeniesie na stronę, na której dostępny będzie przycisk 'Zapłać w systemie PayPal', który wygląda jak na rysunku poniżej:
paypal
Jego kliknięcie jest równoznaczne z przeniesieniem Klienta na stronę PayPal. Należy się zalogować i zaakceptować płatność.
Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji dopiero po dokonaniu wpłaty. Płatność z udziałem systemu PayPal realizowana jest błyskawicznie. Tak więc Twoją wpłatę otrzymamy, jak tylko ją zrealizujesz. O zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji zamówienia, zostaniesz poinformowany mailowo


Karta płatnicza (za pośrednictwem PayU lub PayPal)

Płatność kartą płatniczą (VISA, MASTERCARD, MAESTRO) odbywa się za pośrednictwem systemu PayU. Po złożeniu zamówienia, spośród dostępnych usług systemu PayU, należy zaznaczyć opcję 'Płacę kartą płatniczą on-line' i kliknąć przycisk 'Płacę teraz Payu'. System przeprowadzi Klienta przez procedurę płatności. Weryfikacja płatności maksymalnie trwa do 24h. Po pomyślnej weryfikacji system PayU wysyła komunikat o zrealizowanej płatności.
Na poniższym rysunku dokładnie wskazano, którą ikonkę należy zaznaczyć na stronie płatności:

karta payu


Kartą płatniczą (VISA, MASTERCARD, MAESTRO, DISCOVER, AMERCIAN EXPRESS) można również zapłacić wybierając płatność PayPal. Aby zapłacić kartą płatniczą, nie musisz posiadać konta PayPal. Po złożeniu zamówienia, należy kliknąć dostępny na stronie przycisk ZAPŁAĆ, dzięki któremu aktywuje się strona z przyciskiem ZAPŁAĆ W SYSTEMIE PAYPAL. Po kliknięciu tego przycisku na stronie pojawi się formularz płatniczy, który należy wypełnić podając dane swojej karty oraz dane do rozliczenia.

płatności PayPal