Sposoby płatności


Przelew tradycyjny

Jest to przedpłata na konto. Przelew można zrealizować przez internet, w banku czy też w urzędzie pocztowym. Wpłaty należy dokonać na poniższy rachunek:

BANK ING: 29 1050 1445 1000 0092 0539 2740
IBAN: PL 29 1050 1445 1000 0092 0539 2740
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

SENSI, Prawocińska 9/5, 55-011 Siechnice
W tytule należy podać numer zamówienia.


Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
O zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji zamówienia, zostaniesz poinformowany mailowo.


Płatność online realizowana przez Przelewy24

Jest to szybki i bezpieczny przelew online za pośrednictwem systemu Przelewy24. Po złożeniu zamówienia, Klient ma możliwość wyboru jednej z dostępnych usług:

  • przelew online
  • BLIK
  • Raty
  • Inne

Poniżej zaprezentowaliśmy panel płatności Przelewy24.

Zakładka: Przelewy online

przelewy24 przelwy online
 
Zakładka: BLIK
 
przelewy24 blik
 
Zakładka: Inne
 
przelewy24 inne

PayPal

Jest to przedpłata realizowana poprzez system PayPal. Aby zrealizować tego rodzaju płatność, konieczne jest posiadanie konta w PayPal. Można je założyć na stronie www.paypal.pl. Po złożeniu zamówienia z wybraną opcją płatności PayPal, ukaże się w ostatniej zakładce koszyka przycisk Zapłać. Jego kliknięcie przeniesie na stronę, na której dostępny będzie przycisk 'Zapłać w systemie PayPal', który wygląda jak na rysunku poniżej:
paypal
Jego kliknięcie jest równoznaczne z przeniesieniem Klienta na stronę PayPal. Należy się zalogować i zaakceptować płatność.
Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji dopiero po dokonaniu wpłaty. Płatność z udziałem systemu PayPal realizowana jest błyskawicznie. Tak więc Twoją wpłatę otrzymamy, jak tylko ją zrealizujesz. O zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji zamówienia, zostaniesz poinformowany mailowo


Karta płatnicza (za pośrednictwem PayPal)

Kartą płatniczą (VISA, MASTERCARD, MAESTRO, DISCOVER, AMERCIAN EXPRESS) można zapłacić wybierając płatność PayPal. Aby zapłacić kartą płatniczą, nie musisz posiadać konta PayPal. Po złożeniu zamówienia, należy kliknąć dostępny na stronie przycisk ZAPŁAĆ a następnie wybrać zakładkę INNE i tam kliknąć ikonkę PayPal. Po kliknięciu tego przycisku na stronie pojawi się formularz płatniczy, który należy wypełnić podając dane swojej karty oraz dane do rozliczenia.

płatności PayPal