Lubrykant wodny Water Lube waterbased Springwater 100ml Hot
- Dodaj recenzję:
- Producent: HOT
- Dostępność: 11 szt.
-
- Wysyłamy w ciągu: 24h
- 33,69 zł
- szt.
Luksusowy lubrykant na bazie alpejskiej wody źródlanej
Poznaj WATERLUBE Springwater – luksusowy lubrykant na bazie wody, stworzony z krystalicznie czystej alpejskiej wody źródlanej prosto z Austrii. Jego wyjątkowa formuła łączy naturalne składniki, które zapewniają jedwabistą gładkość i komfort, przenosząc każdą intymną chwilę na zupełnie nowy poziom przyjemności.
Ten wodny lubrykant został opracowany z myślą o osobach, które cenią sobie naturalność i bezpieczeństwo. Lekka konsystencja sprawia, że poślizg jest niezwykle przyjemny, a jednocześnie nie pozostawia tłustego filmu ani nie klei się. Doskonale sprawdza się zarówno podczas zabaw we dwoje, jak i z ulubionymi akcesoriami erotycznymi.
Dzięki formule opartej na wodzie, WATERLUBE Springwater jest łatwy w zmyciu i nie pozostawia plam na tkaninach, co pozwala w pełni skupić się na przyjemności, bez obaw o bałagan czy dyskomfort. To idealny wybór dla osób, które szukają połączenia delikatności, świeżości i wygody podczas intymnych momentów.
Dlaczego warto wybrać WATERLUBE Springwater?
- Alpejska woda źródlana – wyjątkowo czysta, gwarantuje świeże i naturalne odczucia.
- Formuła wodna – lekka, łatwa do zmycia, delikatna dla skóry.
- Naturalne składniki – zapewniają gładki, komfortowy poślizg.
- Kompatybilny z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi – wszechstronny w użyciu.
- Nie pozostawia plam – czystość i wygoda użytkowania.
- Jedwabista konsystencja – płynność ruchów bez lepkości.
- Neutralny zapach i kolor – dyskretny, przyjazny w codziennym stosowaniu.
- Wysoka jakość – dopracowana formuła, która podnosi komfort intymności.
Specyfikacja produktu
- Rodzaj: wodny lubrykant z alpejską wodą źródlaną
- Formuła: wodna, lekka, bezzapachowa
- Przeznaczenie: stosowanie z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi
- Działanie: nawilżenie, zwiększenie komfortu, naturalny poślizg
- Cechy dodatkowe: czysta alpejska woda, delikatne naturalne składniki
- Konsystencja: żelowa, jedwabista, łatwa do rozprowadzenia
- Pojemność: 100 ml
- Marka: WATERLUBE
Skład (INCI)
Aqua (Water – woda), Glycerin (gliceryna), Sodium Benzoate (benzoesan sodu), Chondrus Crispus (Carrageenan – karagen), Potassium Sorbate (sorbinian potasu), Dehydroxanthan Gum (guma dehydroksantanowa), Citric Acid (kwas cytrynowy), Glucose (glukoza)
Wybierz WATERLUBE Springwater, jeśli pragniesz wyjątkowego komfortu, naturalnego poślizgu i świeżości, która sprawi, że każda intymna chwila stanie się niezapomniana
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.